30. srpna 2015

Skandinávský interiér v paletě bílé, šedé, černé a hnědé

Moje oko zaplesalo nad tímto interiérem. Splňuje 10 bodů z 10. Světlý základ, kontrast tmavé podlahy skvěle zapadá s šedými a černými doplňky. Černobílé fotografie a decentně zakomponovaná přírodní hnědá na nábytku a živé zelené rostliny. To šedé křeslo a komoda je top! (PS: Baru potřebuji černobílé fotografie :D).

Zdroj http://cocolapinedesign.com/ via Stadshem

4 komentáře :

 1. Moc krááásné ....nesmrtelná kombinace, která lahodí oku!

  Právě stojím před výběrem sedačky a v mém výběru je taky šedá a dost vysoko si u mě stojí pastelově modrá.
  Výběr padá na Ikeu a její pratelné potahy ....STOCKHOLM? (Zde se mi teda líbí i odstín svetle hnědé) ....nebo snad NORSBORG (že by světle modrá s lenoškou?) Oba typy mají dřevěné nožky, tak uvidíme ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. že jo! No taky bychom chtěli novou sedačku, nejlépe už nafurt :-D a i šedou :)
   Co se týká sedačky z IKEA my máme KIVIK a už nechceme takovou měkotu a hodně vrže...ta NORSBORG i STOCKHOLM vypadá snad že by mohla být tužší na sezení...ale my potřebujeme rozkládací a to nás dost limituje :-D ach jo

   Vymazat
 2. Tmavá podlaha sa zle udržuje, vidno aj jednodňový prach...Oliv mala tiež pekný výber pre obývačku v týchto tónoch...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo i bílá :-D...taky bych ji nechtěla....My když se nastěhovali tak tu měli bílou dlažbu...no z té jsem rostla...teď máme mozaiku v dlažbě a super..nejde vidět ani smítko :-)

   Vymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP