12. července 2014

TÉMA | Doplňky do dětského pokojíka aneb co tam nesmí chybět

Sestřička má téměř ročního kluka buka :). Plánuje dětský pokojíček a tak sestřičko mám pro tebe pár tipů . Připravila jsem přehled věcí které nesmí v žádném pokojíčku chybět ;) a dělají z dětského pokojíčku příjemný prostor na hraní, relax a hlavně zábavu :).

1.--------Hrací prostor - když je prcek ještě lezící tak nejdůležitější je prostor na zemi, kde může bezpečné lézt, dovádět s mamkou a taťkou a tahat třeba kačera :o). Později kdy už se začíná věnovat nějakým činnostem, a stává se z něj umělec potřebuje prostorný stůl a pohodlné židličky. A nebo taky na čajové dýchánky když přijede teta se strejdou na návštěvu ;).

via deasogmia.blogspot.com.es


2.--------Tabule na rozvoj fantazie - tento sice "školní" prvek mě přijde jako výborný nápad. Děti můžou kreslit křídou a nebo pověsit svoje umělecká díla. Pokud si netroufnete malovat tabulovou barvou přímo na zeď můžete třeba pověsit tabuli libovolného tvaru.
via http://www.amerrymishapblog.com/

via Moodkids.nl

via http://www.thebooandtheboy.com

via Majestic

via UNLIMITED-DESIGN3.-------Dekorace a osvětlení - mám i v dětských pokojích ráda světlý základ, protože dětské hračky a knížky jsou tak barevné :). Velice praktické a nezbytné jsou poličky na stěnu, které se hodí na knížky nebo osvětlení. Stačí i závěsná police na vystavení obrázků nebo pohádkových knížek, tak aby byli hned po ruce ;). Nechcete barevně malovat stěnu, můžete rožek vyzdobit nalepovacími tapetami a později je vyměnit za něco "dospělejšího" ;).

via MAJESTIC

via PEEKABOO.BOOKS

via pikkupikkupisaroita.blogspot.fi

via Quality Design
via IKEA

1 komentář :

  1. Moc pěkná inspirace Marťo :) Hrozně moc se mi líbí ten pokojíček se samolepkou s žebříkem na měsíc - parádní nápad :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP