24. listopadu 2013

Eklektický byt z Brooklynu

Jde o zajímavý projekt Jena Turnera z Brooklynu, který dokázal s nízkým rozpočtem a omezeným časem zrekonstruovat tento byt. Najdete zde řadu zajímavých detailů jako je kombinace kuchyňských skříněk z IKEA, nerezového minimalistického ostrůvku doplněný deskou z kamene a geometrické mozaiky, která vyplňuje horní prostor nad pracovním prostorem...

...Barevnost je v decentních béžových, bílých a šedých odstínech, které jsou sem tam rozbity barevným akcentem třeba na úžasné retro žluté židli. Modrošedá stěna v ložnici má uklidňující dojem a navozuje pocit moře. Líbí se mi když se dokáží zharmonizovat dražší-ikonické prvky s levnějším nábytkem. Řekněme téměř ten druh eklektického stylu, který se mi zamlouvá :-). Málem bych zapomněla na naprosto úchvatnou komodu fungující jako televizní stolek a krb, který přechází do jídelního prostoru.

Zdroj: Remodelista

4 komentáře :

 1. Ten obývák je skvělý! :) Nerezové kuchyňské skřínky, cihlový bílý krb a obklad za kuchyňskou linkou u mě vedou ♥ Jen bych trochu změnila to vedení elektra na stropě u třetí fotky ;)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je právě účelem :-) poskládal to do tvaru ;-). Je to hold trošku rustikální :-D

   Vymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP