14. června 2013

Bílý byt v historickém domě

Jako páteční inspiraci vám představuji vzdušný a prostorný byt s velkolepou stropní štukovou plastikou. Ve svěže moderním bytě se starožitnými prvky dostává prostor sbírka hudebních desek a knih. Celkově knihovna zapadá skvěle do tohoto prostoru - vyplňuje a vytváří zajímavou strukturu :-). Líbí se mi i ultra moderní lustr. Sice není to můj šálek, ale navazující a ladící křesla s kovou podnoží a područkami můžu. Dvoukřídlé dveře vedou do ložnice, která je spojena s pracovním koutem. Tmavá stěna funguje jako protipól k bílé. 
Nádherná sbírka komod jak v ložnici tak obývacím pokoji, Miluji kombinace bílé a hnědo-černé. Musím ocenit krásné grafiky či malby? 


Kuchyně není moc velká, ale dostačující pro vytvoření jídelního koutu pro 6 lidí. Místnost je propojena na balkón. Velice výhodná kombinace kuchyň a terasa :-). Je zde důkaz toho, že knihy mohou být v každé místnosti. U mě to tak také funguje ;-). Nádherná lednice SMEG v černé barvě. Je to opravdu podařená retro věc co říkáte?
Nu a tady prohlídka tohoto příjemného bytu končí. Ještě posuďte chodbu, kterou rozšiřují zrcadla na skříních a odráží se v nich perský koberec. Koupelnu typu bílá kachlička a šedé spáry prostě žeru :-).Zdroj: Stadshem

1 komentář :

  1. To je přímo lahůdka! Mám moc ráda tyhle historické byty se spoustou prostoru zaplněným směsicí včerejška, dneška a zítřka! Moc hezký blog!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP